הרוגבי הישראלי מנצח

סוף שבוע נדיר של רוגבי. דווקא על רקע המצב הבטחוני התשוקה למשחק הייתה חזקה מכל ובצד פתיחת הליגה האזורית המקצוענית התקיימו פעילויות בכל הרמות. ״״שמחה לראות שעל אף המצב המורכב, כל השחקנים שלנו, מטורנירי הילדים דרך ליגת הנשים ועד לשחקנים המקצוענים האורחים, מחויבים, ומשקיעים עבור רוגבי ישראלי״, אמרה מנכ״לית האיגוד בוני מנור גוטפריד.

ביום שישי התקיים במכון וינגייט, הטורניר החמישי לעונה הנוכחית, וכולו תצוגת תכלית של בנות הגליל העליון, קבוצת הדגל של הענף בישראל. הגליליות, לראשונה העונה בהרכב מלא, דרסו כל מי שבדרכן בדרך למאזן מושלם בתצאה כוללת של 0-128!

הקפטנית מיכל להק : ״רובנו מפונות מביתנו, חלקנו יכולות להתאמן באופן חלקי ושתי שחקניות אחרי לידה ופספסנו את רוב העונה. אבל היום ניצחנו לא רק את הקבוצות האחרות, ניצחנו בשביל עצמינו ובשביל חברותינו. גאווה גדולה להיות חלק מרוגבי גליל עליון״

המאמנת נעמה בדיחי הוסיפה: ״כאילו לא היו בהדממת אימונים כמעט 5 חודשים בגלל המלחמה! הבנות התאספו היום על המגרש לראשונה לעונה זו, והביאו את רוח הלחימה שלהן, את המקצועיות שלהן, את אחוות הקבוצה. אני גאה מאד כולנו מכוונות לטורניר גביע ב17.5 שנארח אצלנו בגליל.״

(צילום: רועי כפיר, איגוד הרוגבי)

בשבת בבוקר הבימה הייתה של הנוער והילדים. בשעות לפני משחק הבוגרים ההיסטורי התקיימו ליגות הילדים והנוער – בהשתתפות הדרים, ממוטות, גליל, תל אביב, אשקלון, חיפה, הרצליה והמארחים מקיבוץ יזרעאל.

עבור כל המשחקים האלו צריך שופטים ולאלו דאג מאסטרו השיפוט, וגם קומישינר הליגה האזורית, ג׳רמי שאודר. שחר טננבוים, זיגי סילברמן, רוני קיפניס ניהלו את טורניר הנשים. ג`ילבר כהן, זיגי סילברמן, פרד פפיון, מיכל להק, רינת ואן מיל, רפי באום, ג`ארד מוסלסון ניהלו את טורניר הנוער. סהר זיוון עם הקוונים שחר טננבוים וזיגי סילברמן ניהלו את המשחק בין הגולדן ג׳קלס לנורת׳רן סטארס. 

(צילום: רועי כפיר, איגוד הרוגבי)
(צילום: רועי כפיר, איגוד הרוגבי)
(צילום: רועי כפיר, איגוד הרוגבי)