נותן החסות החדש של רוגבי ישראל נשמע מצויין

איגוד הרוגבי בישראל הכריז היום על שותפות חדשה עם יצרן המשרוקיות המוביל בעולם, משרוקיות ACME, לשימוש בכל פעילויות האיגוד.

החסות החדשה, לשנה החדשה, תשמש את שופטי ומאמני ענף הרוגבי בארץ ובחשיפה עולמית.

"שופטים ומאמנים הם מרכיב מרכזי בתכניות שלנו לפתח את ענף הרוגבי בישראל," אמר עופר פביאן, יו"ר איגוד הרוגבי. "רצינו לשתף פעולה עם היצרנים הטובים ביותר כדי לתמוך בשופטים והמאמנים שלנו ומשרוקיות ACME היו הבחירה הראשונה."

משרוקיות ACME מתכננים ומייצרים את המשרוקיות הטובות בעולם כבר 150 שנה. עם בסיס בבירמינגהם, אנגליה, הם מספקים משרוקיות למשטרה, צבא, מאמני כלבים וכמובן לענפי ספורט שונים.

כבר בשנת 1884 יוסף הדסון, המייסד של משרוקיות ACME, המציא את משרוקית הספורט הראשונה. בתחילה עשו בהן שימוש בכדורגל אך מהר מאוד הן שימשו לענפי ספורט נוספים ובהם רוגבי.

"אני גאים בתמיכה שלנו בספורט לאורך השנים ושותפות חדשה זו עם רוגבי ישראל אינה שונה, אמר בן מק-פרלן, מנהל השיווק של משרוקיות ACME. "דרך שותפות זו אנו מקווים לתמוך בצמיחת ענף הרוגבי בישראל מתוך החיבור שיש לנו למאמנים ושופטים מובילים בעולם."

שיתוף הפעולה בין משרוקיות ACME לרוגבי ישראל יימשך לאורך כל העונה הקרובה ושני הצדדים מצפים כי הקשר יימשך לאורך שנים רבות אחר כך.

למידע נוסף: www.acmewhistles.co.uk.