תרומות וחסויות

FIRU תומך בחזון של איגוד הרוגבי להביא את הנבחרת הלאומית ל גביע העולם ב-2028. אנו עוזרים על ידי קידום תכניות העבודה שפותחו להבטיח את השגת היעדים.

ההתפתחות והגידול של רוגבי בישראל תלויים במשאבים ותמיכה חיצוניים. זו ההזדמנות שלך להשתתף, להשפיע ולתרום לקידום הרוגבי בישראל.

תרומות וחסויות

FIRU
תומך בחזון של איגוד הרוגבי להביא את הנבחרת הלאומית ל גביע העולם ב-2028. אנו עוזרים על ידי קידום תכניות העבודה שפותחו להבטיח את השגת היעדים.

ההתפתחות והגידול של רוגבי בישראל תלויים במשאבים ותמיכה חיצוניים. זו ההזדמנות שלך להשתתף, להשפיע ולתרום לקידום הרוגבי בישראל.

תכניות פיתוח הנוער והמועדונים

מטרה מרכזית של איגוד הרוגבי בישראל היא להגדיל את החשיפה לגיל הרך – נוער, נערים ותלמידי יסודי. אנו מאמינים כי כל ילד צריך לקבל את ההזדמנות לחוות את משחק הרוגבי ולהיתרם מהערכים אותם הוא מקנה. תכניות הפיתוח שלנו כוללות חשיפה של רוגבי בבתי ספר ותמיכה בטורנירים של מועדונים, טורנירים איזוריים וארציים.

תכנית המצויינות והנבחרות הלאומיות

תכנית המצויינות של איגוד הרוגבי היא מסגרת לספורטאים מצטיינים להיפגש ולהתאמן יחדיו 3-4 פעמים בשבוע. גברים, נשים ונוער לוקחים חלק בתכנית אינטנסיבית זו בהובלת המנהל הטכני והמאמן הראשי קווין מוזיקנת ביחד עם צוות מומחים לרבות שחקנים מקצועניים לשעבר.

קרן הידידות

קרן הידידות נועדה לסייע לשחקנים שמצבם הכלכלי לא שפר עליהם להמשיך ולעסוק ברוגבי. לעיתים מועדונים נתקלים בשחקני נוער הרוצים לשחק ואולם לא יכולים לעמוד בעלות השוטפת של החוג ולמועדונים אין ברירה אלא לוותר על התשלום בכדי לאפשר לשחקנים להשתתף או שחקני בוגרים שלא יכולים לעמוד בעלויות של משחק או מחנות אימונים בחו"ל.

חסויות איסטרטגיות

מתן חסות אינן רק לגבי מתן כסף, אלא הן הזדמנות אמיתית להיות מעורב בקבוצה ובקידום הרוגבי כענף ספורט מוביל בישראל. להלן מספר הזדמנויות למתן חסות לתכניות השונות.

תשלום חד פעמי או תשלום חודשי קבוע

כל שקל חשוב ואנו מעריכים מאוד את המחוייבות שלכם לתמוך במאמצים של איגוד הרוגבי בישראל. לנוחיותכם ניתן גם לתמוך בהעברה כספית ישירה או הוראת קבע בנקאית למעוניינים במתן תרומה חודשית קבועה.

יש לכם רעיון גיוס כספים עבורינו?

חלקו איתנו את רעיונותיכם לגבי אירועים של FIRU והזדמנויות לגיוס תרומות. אנחנו רוצים לשמוע מכם.