תוצאות עונת 2017/18

טבלת ליגת שביעיות נשים – טבלה סופית

 

טבלת ליגת גברים 15 – טבלה סופית

טבלת ליגת שביעיות גברים, טבלה סופית
 
ליגת שביעיות נשים, מחזור שישי, ירושלים, 20.04.18, שפטו: אריאל קברל, שחר טננבאום, אלון גלר, דמיאן
ת”א כתום – ת”א כחול 31-0   רעננה – רחובות 5-22  ת”א ירוק – ירושלים 0-41
גליל עליון – חיפה 10-26  ירושלים – ת”א כחול 40-0  רעננה – חיפה 0-56
ת”א כתום – ת”א ירוק 0-29
מקום 8/7: ירושלים – חיפה 31-7, מקום 6/5: ת”א ירוק – גליל 17-0
מקום 4/3: ת”א כתום -רחובות 14-5, מקום 2/1: ת”א כחול – רעננה 25-0.
ליגת שביעיות גברים, מחזור שלישי, מיקום: גליל עליון, 08.04.18, שפטו: ג’ילבר כהן, סהר זיון, יניב גרטי
גליל עליון – מג’אר 7-19,  חיפה – יזרעאל 10-10, גליל עליון – רחובות 17-33
יזרעאל – רעננה 0-33, מג’אר – רחובות 0-45, חיפה – רעננה 22-10
מקום 6/5: חיפה – רחובות 10-47, מקום 4/3: רעננה – מג’אר 7-49
מקום 2/1: גליל – יזרעאל 7-21.
ליגת גברים 15, גמר משחק מספר 2, 03.03.18, שפטו: אריאל קברל, אלון גלר, ג’ילברט כהן
יזרעאל-גלבוע – אס”א תל אביב 19-12.
יזרעאל גלבוע מנצחת בסיכום שני המשחקים.
ליגת שביעיות נשים, מחזור חמישי, ספורטק תל אביב, 02.03.18, שפטו: אלון גלר, שחר טננבאום, טרי קנטור
רחובות – תל אביב ירוק 0-24, רעננה – ת”א כתום 0-36, ת”א כחול – ת”א ירוק 0-68
ת”א כתום – רעננה 36-0, רחובות – ת”א כחול 29-0
מקום 3-4 רחובות – ת”א כתום 15-17, מקום 1-2 רעננה – ת”א כחול 17-12.
פלייאופ גברים 15, גמר משחק ראשון 24.02.18, שפטו: אלון גלר, ג’רמי שאודר, מתיאס גרויסמן
אס”א תל אביב – יזרעאל גלבוע 20-11
פלייאופ גברים 15, חצי הגמר 10.02.18
תרנגולים רעננה – אס”א תל אביב 15-6, שפט: אריאל קברל
יזרעאל גלבוע – גליל עליון 0-74, שפט: עידן זילס
ליגת שביעיות נשים – מחזור 4, 09.02.18 שפטו: אלון גלר, ג’רמי שאודר, שון קנטור
ת”א כחול – ת”א כתום 0-32, רעננה – רחובות 5-27, חיפה – ירושלים 12-37,
ת”א כחול – גליל עליון 0-24, רחובות – חיפה 0-39, רעננה – ירושלים 0-62,
ת”א כתום – גליל עליון 17-5.
פלייאופ: (5-6) ת”א כתום – חיפה 20-5, (3-4) רחובות – גליל 0-34, (1-2) רעננה – ת”א כחול 15-17.
ליגת 15, 02.02.18
חזירי הבר חיפה – גליל עליון 31-19, שפט: טרי קנטור
ליגת 15, 27.01.18
יזרעאל-גלבוע – גליל עליון 0-57
אס”א תל אביב – חזירי הבר חיפה 7-62
ליגת 15, 13.01.18
תרנגולים רעננה – חזירי הבר חיפה 18-43, שפט: שחר טננבאום.
ליגת שבעיות גברים, מחזור 2, 30.12.17, קיבוץ נאות מרדכי
שפטו: שחר טננבאום, אלון גלר
גליל עליון א – יזרעאל גלבוע 47-0
גליל עליון ב – אס”א תל אביב 7-24
מג’אר – רחובות 5-38
יזרעאל-גלבוע – חיפה 12-26
רחובות – גליל ב 47-5
מג’אר – אס”א תל אביב 17-14
גליל עליון א – חיפה 33-12
5/6 מג’אר – גליל עליון א 10-27
3/4 אס”א תל אביב – חיפה 15-20
1/2 גליל עליון ב – יזרעאל-גלבוע 24-0
ליגת שבעיות נשים, מחזור 3, 29.12.16, קיבוץ נאות מרדכי
שופטים: מתיאס גרויסמן, טרי קנטור, אלון גלר
גליל עליון 2 – לביאות ירושלים 0-30
גליל עליון 1 – תל אביב דרום (כתום) 27-0
טכניון – תל אביב מרכז (ירוק) 10-25
תל אביב צפון (כחול) – לביאות ירושלים 0-66
רעננה רפטורז – ינשופות רחובות – 5-39
ת”א דרום (כתום) – גליל עליון 2 – 0-10
ת”א צפון (כחול) – גליל 1 0-44
רחובות – טכניון 0-50
רעננה – ת”א מרכז 0-39
מקום 8/7: תל אביב מרכז (ירוק) – גליל 1 5-26
מקום 6/5: גליל 2 – חיפה 5-27
מקום 4/3: תל אביב דרום (כתום) – רחובות 40-0
מקום 2/1: תל אביב צפון (כחול) – רעננה רפטורז 10-20
נוער עד גיל 18, 27.12.17, מכון וינגייט.
אקדמיה – רחובות 0-48
יזרעאל – ממוטות מנשה 7-17
יזרעאל – רחובות 0-43
אקדמיה – מנשה 7-36
מנשה – רחובות 0-34
יזרעאל – אקדמיה 0-14.
דירוג: 1. יזרעאל 2. אקדמיה 3. מנשה 4. רחובות.
נוער עד גיל 16, 23.12.17, מכון וינגייט.
גמר: יזרעאל-גלבוע – מנשה 15-25
יתר הדירוג: 3. רעננה 4. הדרים 5/6 יזרעאל ב, גליל עליון 7. חיפה.
ליגת 15, 23-22.12.17
אס”א תל אביב – תרנגולים רעננה 26-19, שפט: רפי באום.
חזירי הבר חיפה – יזרעאל ב 12-14, שפט: עידן זילס.
גליל עליון – אריות ירושלים 12-52, שפטה: ליאת גלר.
אשקלון – יזרעאל-גלבוע 93-0, שפט: מתיאס גרוסמן.
ליגת נוער,קיבוץ יזרעאל 19.12.17
דירוג סופי של המקומות:
עד 12:
1. יזרעאל (כחול)
2. רחובות
3. הדרים א’
4. יזרעאל (אפור)
5. מנשה
6. הדרים ב’
מדליית שחקן מצטיין: טליה מור (יזרעאל)
עד 14:
1. יזרעאל
2. הדרים א’
3. מנשה
4. הדרים ב’
5. חיפה/רחובות
מדליית שחקן מצטיין: אדם אברמוביץ (יזרעאל)
ליגת 15, 17.12.17

אשקלון – גליל עליון 14-34

יזרעאל ב – אס”א תל אביב 47-5

טורניר נוער, 09.12.17 דירוגים

עד 16:
1. יזרעאל א’ (מאמן שי הכהן ומתן ברוש)
2. תל מונד+ת”א
3. מנשה
4. יזרעאל ב’
5. מג’אר
6. חיפה
7. רעננה+רחובות+ירושלים
מצטיין עד 16- אורי שחף (יזרעאל).
עד 12-
1. יזרעאל (מאמן רון רייס- פרננדו)
2. הדרים
3. מג’אר
4. מנשה
5. רחובות
מצטיין עד 12- אורן שלי (יזרעאל)
עד 10-
מצטיינים/ משקיעים:
יואב רייזל (יזרעאל)
שני סולומון (הדרים)

ליגת שביעיות נשים, טורניר 2, 08.12.17, וינגייט

רחובות – חיפה 0-54, רעננה – גליל ב 0-34, ת”א צפון – ת”א מרכז 0-44, ת”א דרום – גליל א 0-0

ת”א מרכז – חיפה 19-10, גליל עליון א – גליל עליון ב 0-22, רחובות – ת”א צפון 30-0, רעננה – ת”א דרום 5-41

גמרים:(8-7) גליל עליון ב – ת”א מרכז 14-22, (5-6) חיפה – ת”א דרום 42-0

(4-3) רחובות – גליל עליון א 0-37

גמר: ת”א צפון – רעננה 12-34

דירוג:

1 – תל אביב צפון           4 – גליל עליון א             7 – גליל עליון ב

2 – רעננה                      5 – תל אביב דרום          8 – תל אביב מרכז

3 – רחובות                    6 – חיפה

ליגת גברים 15, מחזור 4 02.12.17

גליל עליון – יזרעאל ב 28-17, שפט: אריאל קברל

תרנגולים רעננה – יזרעאל גלבוע 41-20, שפט: שחר טננבאום

אס”א תל אביב – אריות ירושלים 0-81, שפט: טרי קנטור

 

ליגת גברים 15, מחזור 3, 24.11.17

אס”א תל-אביב א – גליל עילון 12-57, שפט: טרי קנטור

ליגת שביעיות נשים, תוצאות מחזור 1, 18.11.17, קיבוץ נען.

שופטים: שחר טננבאום, מתיאס גרויסמן

ת”א צפון – רעננה 10 – 10, ת”א דרום – רחובות 5 – 10, ת”א צפון – גליל 45 – 0

ת”א דרום – ת”א מרכז 30 – 0, רעננה – גליל 55 – 0, רחובות  – ת”א מרכז  34 – 0

מקומות 3-4 ת”א צפון – ת”א דרום 24 – 0, מקומות 5-6 גליל – ת”א מרכז 24 – 7

מקום 1-2 רעננה – רחובות 24 – 7

דירוג הקבוצות לאחר טורניר 1:

  1. רעננה
  2. רחובות
  3. תא צפון
  4. תא דרום
  5. גליל
  6. תא מרכז

טורניר נוער עד 18, טורניר ראשון. 18.11.17.

שופטים: רפי באום, טרי קנטור

אקדמיה – ממוטות מנשה 5:25

אקדמיה – יזרעאל 10:15

ממוטות – יזרעאל 20:10

יזרעאל – אקדמיה (גמר) 15:20.

דירוג:

  1. יזרעאל-גלבוע
  2. אקדמיה
  3. ממוטות מנשה

טבלת ליגת הגברים (מחזור 3)

גמר גביע המדינה – גברים (18.11.17)

אס”א תל אביב – יזרעאל גלבוע 14-20. שפט: ג’רמי שאודר

חצי גמר גביע המדינה – גברים (03-04.11.17)

חזירי הבר חיפה – אס”א תל אביב 34-24. שפט: עופר המבורגר

גליל עליון – קיבוץ יזרעאל 59-22. שפט: אלון גלר.

רבע גמר גביע המדינה – גברים 28.10.17 

הפועל אשקלון – חזירי הבר חיפה 52-7. שפט: מתיאס גרויסמן.

תרנגולים רעננה – קיבוץ יזרעאל 32-10. שפט: אריאל קברל.

ליגת נוער טורניר 1 21.10.17 

דירוג הטורנירים:
עד גיל 12: שחקן מצטיין (עמי בלס)
1. יזרעאל
2. הדרים
3. גליל/רעננה/רחובות
4. מנשה

עד 14: שחקן מצטיין עידו לייבו (הדרים)
1.הדרים
2. יזרעאל א
3. מנשה
4. יזרעאל ב
5. הדרים ב
6. רחובות/גליל/רעננה

עד גיל 16: שחקן מצטיין: רם ברקן (יזרעאל)
1. יזרעאל
2. מנשה
3. מג’אר
4. גליל
5. חיפה/רעננה
6. רחובות/הדרים

ליגת גברים מחזור 3 14.10.17 

תרנגולים רעננה – אריות ירושלים 0-55. שפטה: ליאת גלר.

יזרעאל א – יזרעאל ב 0-38. שפט: עידן זילס.

ליגת גברים – מחזור 2 07.10.17

אס”א תל אביב א – יזרעאל א 37-20.

אס”א תל אביב ב – יזרעאל א 40-39.

אריות ירושלים – חזירי הבר חיפה 91-5.

גליל עליון – תרנגולים רעננה 45-7.

ליגת גברים מחזור 1. 23.09.17

יזרעאל ב – תרנגולים רעננה 40-10.

יזרעאל א – חזירי הבר חיפה 5-76.

 

 

 

צילום: איליה יפימוביץ’